wózek dziecięcy

Wytrzymały wózek dziecięcy

Jak we współczesnych czasach przygotować wyprawkę dla dziecka? Takie pytanie często zadają sobie przyszli rodzice. Artykuły dziecięce dostępne są od ręki, szczególnie te, które zostały kupione w sklepie stacjonarnym.

Na zakupy internetowe trzeba czekać, choć z pewnością jest to łatwiejsze dla zabieganych w myślach rodziców. W sklepach dziecięcych nie brak ubranek, zabawek, fotelików samochodowych, wózków, mebelków i innych akcesoriów dla dzieci.

Młodzi rodzice na wiele rzeczy zwracają uwagę, chcą w ten sposób zadbać o najmniejsze potrzeby dziecka. Odpowiedni wózek powinien być bezpieczny, praktyczny, lekki, świetnie wyposażony z innowacyjnymi udogodnieniami. A właśnie takich modeli jest coraz więcej na współczesnym rynku sprzedaży.

Model wózka Bebetto Luca jest wytrzymały i praktyczny, wprost idealny dla małego noworodka, tym bardziej, że posiada szeroką gondolę. Bebetto Luca płynnie przechodzi przez kolejne etapy zmiany wózka z głębokiej gondoli na wersję spacerową, rośnie z dzieckiem, może być używany do ukończenia przez dziecko 4 lat.

Bebetto Luca jest wykonany z trwałych materiałów, które nie ulegają szybkiemu zabrudzeniu. Obsługa wózka jest naprawdę łatwa, wózek lekko i sprawnie się składa i rozkłada. Dodatkow Bebetto posiada wytrzymały aluminiowy stelaż, który może utrzymać 13,5 kg gondolę. Budka wózka jest wentylowana, znajduje się w niej siatka wentylacyjna.

Shock Absorption System (SAS), to w Bebetto Luca system antywstrząsowy, dba o właściwą amortyzację, pochłania wstrząsy w trakcie jazdy. Wózek posiada pompowane koła i nowoczesny system DMS (zapamięta ustawienie kół). Koła w wózku Bebetto nie kręcą się, kiedy rodzice spacerując po mieście wspinają się wózkiem po chodnikach.

W Bebetto w wersji spacerowej dostępne jest tradycyjne siedzisko jest ono wygodne i szerokie (32 cm szer.) Oparcie wózka tak jak w każdej spacerówce można regulować, jak też podobnie podnóżek. Siedzisko Luca jest składane ze stelażem, dlatego też rodzic nie traci wiele czasu na odpinanie siedziska od stelaża. Bebetto Luca można wybrać spośród różnych atrakcyjnych dostępnych barwach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *