Coaching Szczecin www.rozwijajsie.eu

Coaching indywidualny oraz odpowiednio zaprojektowane szkolenia grupowe. W swojej pracy, na etapie diagnozy potrzeb oraz oceny postępów, wykorzystuję m.in. odpowiednio dobrane programy modelu Extended DISC ®, które umożliwiają: analizę indywidualną menedżera; analizę zespołu; analizę pary pracowników; ocenę kompetencji 360 stopni.

BCG – szkolenia, komputery, projektowanie stron www, dotacje unijne www.bcgroup.com.pl

B.C.Group sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu, począwszy od doradztwa, poprzez szkolenia i consulting, na usługach i sprzęcie informatycznym kończąc. Dzięki staraniom wielu osób przedsiębiorstwo prężnie się rozwija, osiągając kolejne cele i zdobywając bogate rynkowe doświadczenie. Dostosowujemy się do warunków na panujących na rynku, realizując zindywidualizowane wymagania naszych Klientów.

500solutions – Doradztwo IT, Szkolenia ITIL www.500solutions.pl

Firma szkoleniowo-doradcza opierająca się na rzeczywistym doświadczeniu swoich pracowników, zdobytym podczas realizacji projektów reorganizujących struktury IT, outsourcingowych, wdrożeniach systemów zgłoszeniowych, systemów drukowania, procesów opartych o ITIL.

Konferencje www.salekonferencyjne.pl

Wiele obiektów zajmuje się poza wynajmowaniem auli konferencyjnych również wszechstronną organizacją zebrań. Wiele z obiektów konferencyjnych mieści się nad jeziorem co stanowi zaletę. Zapraszamy do dodania oferty swego obiektu do naszej witryny. Bardzo dobrze jeśli w czasie firmowego zebrania mamy okazję na chwilę zabawy w interesującym hotelu.

Gimus szkolenia dla firm i osób indywidualnych www.gimus.pl

Szkolenia dla osób indywidualnych i firm z zakresu umiejętności poznawczych i rozwoju osobistego (trening interpersonalny). Gimus -firma, której misją jest skuteczna edukacja naszych klientów i ich rozwój przez całe życie. Nasze szkolenia opieramy na holistycznym ujęciu rozwoju człowieka – dbamy o to, aby edukacja obejmowała umysł, ciało i ducha.

Szkolenia dla firm www.midwest.pl

Zapisz się na szkolenia z Midwest, wiodącą firmą szkoleniową w Polsce, specjalistami w edukacji dorosłych. Szkolenia z Midwest przepustką do kariery! Zapisz się na szkolenia dla firm z Midwest. Jesteśmy wiodącą firmą szkoleniową w Polsce, specjalistami w profesjonalnej edukacji dorosłych z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta, umiejętności kierowniczych i osobistych oraz marketingu. Szkolenia dla firm […]

Fotograf fotogra.pl

Studio Fotografii Artystycznej Michał Ceszke. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia okolicznościowe oraz na potrzeby reklamowe. Nasze studio mieści się w Wejherowie. Posiadamy profesjonalny sprzęt marki CANON oraz wieloletnie dościadczenie w obsłudze imprez firmowych oraz prywatnych.

Prawa Sukcesu prawasukcesu.ministrona.y0.pl

zisiaj poznasz pierwsze dwa z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu. Napoleon Hill, autor publikacji, którego chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać, poświęcił 15 lat na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak […]

Europejskie Centrum Ekonomiczne www.eceprestiz.pl

Europejskie Centrum Ekonomiczne „PRESTIŻ” Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo – doradczą.Oferujemy szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte, a także konferencje, seminaria oraz kursy.

Tipsy Poznań www.snstudio.pl

Gabinet kosmetyczny Shining Nails w Poznaniu w ofercie posiada usługi z zakresu zabiegów kosmetycznych między innymi takich jak zdobienie paznokci, pielęgnacja stóp czy woskowanie. Ponad to Shining Nails organizuje szkolenia z zakresu zdobienia paznokci, zakładania tipsów oraz stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.