obwodnica-strzyzowa-mostostal-podpis

Strzyżów będzie miał dużą obwodnicę. Umowa podpisana!

We wtorek 17 stycznia została podpisana umowa na budowę obwodnicy Strzyżowa. Koszt budowy ma wynieść 98 mln zł. Planowany termin zakończenia budowy to 31 październik 2019 r.

Obwodnica Strzyżowa będzie mieć długość 6 km i przebiegać będzie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 988 Babica – Strzyżów – Warzyce.
W planach jest budowa skrzyżowań jednopoziomowych (typu rondo) jak i dwupoziomowych (m.in. w formie wiaduktów) skrzyżowań z drogami i linią kolejową. Lokalnie w strefie skrzyżowań pojawią się dodatkowe pasy lewoskrętów. W sumie ma powstać około 25 obiektów inżynierskich, w tym: 5 mostów (3 na Wisłoku i po jednym obiekcie przez: rzekę Stobnica i potok Różanka), wiadukty drogowe oraz przepusty.
źródło: http://www.nowiny24.pl/strefa-biznesu/a/strzyzow-bedzie-mial-obwodnice-juz-w-2019-r-koszt-jej-budowy-to-98-mln-zl,11703335/

One thought on “Strzyżów będzie miał dużą obwodnicę. Umowa podpisana!

  1. hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha obwodnica w strzyżowie taka potrzebna, lepiej zajmijcie się łataniem wszechobecnych dziór w tym wspaniałym powiecie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *