pstragowka zioło nielegalna uprawa marichuany

Nielegalna uprawa konopi na terenie powiatu strzyżowskiego

Strzyżowscy policjanci odkryli i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskiej w Pstrągówce. Właścicielem uprawy okazał się 36-latek, w którego domu policjanci znaleźli susz konopii.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 149 krzewów konopi indyjskich, które rosły w sześciu miejscach na terenie Pstrągówki. Zabezpieczyli też przyrządy do niedozwolonego wytwarzania i przetwarzania środków odurzających. Ponadto, podczas przeszukania w domu 36-letniego mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli 4,79 gramów suszu konopi indyjskich.
Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Usłyszał zarzuty posiadania, udzielania środków odurzających, a także uprawę konopi wbrew przepisom ustawy. Policjanci ustalili też inne osoby, które mają związek z tą sprawą.
Za popełnione przestępstwa związane z naruszeniem przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara pozbawienia wolności do lat 8.

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-strzyzow/wydarzenia/art1473,policjanci-zlikwidowali-nielegalne-uprawy-konopi.html

pstragowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *