Mecz Wisłok – KS Dąbrówki 26 marca o 15:30

W najbliższą niedzielę zapraszamy na mecz 19 kolejki ligi okręgowej, nasi na swoim stadionie zmierzą się z drużyną KS Dąbrówki, która do tej pory zdobyła jedynie 8 pkt i jej sytuacja nie wygląda zbyt dobrze. Wisłok Strzyżów nieprzerwanie prowadzi w tabeli – posiada 38 pkt i 5 pkt przewagi nad rywalami zajmującymi 2 i 3 […]

5 kolejka Ligi Okręgowej, rywalem Wisłoka Crasnovia Krasne

Po 4 kolejce Wisłok Strzyżów znajduje się na 2 miejscu w tabeli Ligi Okręgowej i posiada tyle samo punktów (10) co prowadzący Sokół Sokołów Małopolski. W najbliższy weekend, a dokładnie w sobotę, nasza drużyna podejmie na swoim stadionie drużynę Crasnovia Krasne, która do tej pory zdobyła tylko 1 pkt. 3 września 2016 godzina 15:00! Zapraszamy!

wislok-strzyzow-iskra-jawornik

Iskra Jawornik 0-1 Wisłok Strzyżów!

Wisłok Strzyżów odniósł dzisiaj na wyjeździe trzecie zwycięstwo w tym sezonie! Drużyna ze Strzyżowa fenomenalnie rozpoczęła sezon i po 4 kolejkach ma 10 punktów na swoim koncie. Bramkę dająca komplet punktów zdobył Maciej Rusin w 34 minucie meczu z Iskrą Jawornik Polski.

Wisłok remisuje z Bratkiem – 1:1

Drużyna Wisłoka Strzyżów zremisowała 1-1 w niedzielnym meczu z ekipą Bratek Bratkowice. W 83 minucie meczu gospodarze za sprawą Krystiana Barana wyszli na prowadzenie, niestety radość ze strzelonej bramki nie trwała długo, ponieważ 5 minut później drużyna z Bratkowic zdołała strzelić wyrównującą bramkę (Mariusz Kowal). Sędziowie: Tomasz Sitarz oraz Jan Węgrzyn i Sebastian Ożóg (KS […]

wislok-strzyzow-bratek-bratkowice

Wisłok Strzyżów – Bratek Bratkowice pierwszy mecz u siebie

Piłkarze Wisłoka po wygranych spotkaniach z Astrą Medynia Głogowska oraz Dąbrówkami zagrają wreszcie na własnym stadionie. Piłkarzy przed meczem wprowadzać będą młodzi adepci Piłkarskiego Stowarzyszenia Sportowego Strzyżowiak. Zapraszamy na pierwszy mecz przed własną publicznością z drużyną Lks Bratek Bratkowice. Niedziela 28 sierpnia 2016 o godzinie 17:00!

glogow-wislok-3-2-24-kwietnia

Wisłok przegrywa z Głogovią na wyjeździe

Spotkanie 20 kolejki zakończyło się niefortunnym dla strzyżowskiego zespołu wynikiem: Głogovia Głogów Małopolski     3-2     Wisłok Strzyżów Spotkanie odbyło się 24 kwietnia o godzinie 16:00 na boisku obecnego lidera podkarpackiej ligi okręgowej. Mimo takiego wyniku Wisłok Strzyżów pozostaje w czołówce tabeli, tracąc 8 pkt do lidera z Głogowa Małopolskiego. źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/WislokStrzyzow1945/