Wisłok remisuje z Bratkiem – 1:1

Drużyna Wisłoka Strzyżów zremisowała 1-1 w niedzielnym meczu z ekipą Bratek Bratkowice. W 83 minucie meczu gospodarze za sprawą Krystiana Barana wyszli na prowadzenie, niestety radość ze strzelonej bramki nie trwała długo, ponieważ 5 minut później drużyna z Bratkowic zdołała strzelić wyrównującą bramkę (Mariusz Kowal). Sędziowie: Tomasz Sitarz oraz Jan Węgrzyn i Sebastian Ożóg (KS […]

wislok-strzyzow-bratek-bratkowice

Wisłok Strzyżów – Bratek Bratkowice pierwszy mecz u siebie

Piłkarze Wisłoka po wygranych spotkaniach z Astrą Medynia Głogowska oraz Dąbrówkami zagrają wreszcie na własnym stadionie. Piłkarzy przed meczem wprowadzać będą młodzi adepci Piłkarskiego Stowarzyszenia Sportowego Strzyżowiak. Zapraszamy na pierwszy mecz przed własną publicznością z drużyną Lks Bratek Bratkowice. Niedziela 28 sierpnia 2016 o godzinie 17:00!